CH0031S-019
HomeStore
CH0031S-019
CH0031S-019
CHLOE
CHOO31S-019
Composition: Acetate
Color: Red-Pink-Brown
Size: 56mm - 19mm - 140mm
-65%
CH0031S-019—
CH0031S-019
CHLOE
CHOO31S-019
Composition: Acetate
Color: Red-Pink-Brown
Size: 56mm - 19mm - 140mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Size: 56mm - 19mm - 140mm