Eden S 47 ML4036-47-BPLT/SFSELV
HomeStore
MR. LEIGHT
Color: Brushed Platinum Semi Flat Select Violet
Size: Eye 47mm, Bridge 24mm, Temple 148mm
-65%
More Images
Eden S 47 ML4036-47-BPLT/SFSELV - Image 2
Eden S 47 ML4036-47-BPLT/SFSELV - Image 3
MR. LEIGHT
Product Information
Shipping & Returns
Description