Fausto FT0711-53E
HomeStore
Fausto FT0711-53E
Fausto FT0711-53E
TOM FORD
Fausto FT0711-53E
100% UV Protection Lenses Made in ItalyĀ
Composition: AcetateĀ
Color: Vintage HavanaĀ
Size: 53mm 20mm 145mm
-65%
Fausto FT0711-53E—
Fausto FT0711-53E
TOM FORD
Fausto FT0711-53E
Composition: AcetateĀ
Color: Vintage HavanaĀ
Size: 53mm 20mm 145mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
Fausto FT0711-53E
Size: 53mm 20mm 145mm