Rell S ML2030-48-GRT-GM
HomeStore
Rell S ML2030-48-GRT-GM
Rell S ML2030-48-GRT-GM
MR. LEIGHT
Rell S ML2030-48-GRT-GM
Composition: AcetateĀ
Color:Ā Granite-Gunmetal/Oxford Grey
Size: 48mm, Bridge 24mm, Temple 145mm
Ā
-65%
Rell S ML2030-48-GRT-GM—
Rell S ML2030-48-GRT-GM
MR. LEIGHT
Rell S ML2030-48-GRT-GM
Composition: AcetateĀ
Ā
Product Information
Shipping & Returns
Description
Rell S ML2030-48-GRT-GM